Jak se žije a sportuje ve světě?

14/10/2024

Tyto a další otázky padaly během celého týdne na ZŠ O.Nedbala při hodinách anglického jazyka. Celý týden navštěvovali výuku profesionální hráči VK České Budějovice. V hodinách angličtiny se vystřídali Srb, Kanaďan, Brazilec, Argentinec a Kubánec; konkrétně Aleksandar Okolič, Sam Taylor -Parks, Robson Rodrigues, Gaspar Bitar a Miguel Gonzáles.

Dvoumetroví chasníci a dva sympatičtí Jihoameričani trpělivě odpovídali na záludné otázky žáků ze všech možných oblastí života – rodina, cestování, osobní život, sport a mnoho dalšího. Vše samozřejmě probíhalo v anglickém jazyce formou rozhovorů a vyprávění. Děti si, dle pozdějších reakcí, naplánované akce užily a už teď hledáme další společné termíny pro společná setkání.

Thanks and see you next time!!!