Cyklokurz 2024 – Nová Pec

Cyklokurz 2024 – Nová Pec

21/05/2024
Základní škola

Cyklokurz 2024 v Nové Peci se nesl ve znamení nádherného počasí, přímo ideálního pro cyklovýlety po Šumavě. Letos jsme nepotřebovali rukavice, dlouhé kalhoty, pláštěnky ani žádné jiné doplňky do deště a mrazu. Pouze po ránu jsme z chatek vylézali lehce zimou ovátí. Ale to už ke koloritu našeho cyklokurzu patří po celých 8 let, co na Šumavu jezdíme.

Třída 8.A byla letos výborně vybavena a měla parádně připravena kola, tzn. nemuseli jsme hned v úvodu řešit neseřízené brzdy a přehazovačky. BRAVO!!

Celkem jsme ujeli přes 160 km, zahráli si společně baseball, beachvolejbal, fotbal a spoustu dalších aktivit. Nechyběla ani kultura a společné posezení u ohně.

Celá akce proběhla bez zranění, bez defektu a bez větších problémů.

Děkujeme všem a už teď začínáme plánovat CYKLOKURZ 2025.