Pohár ředitele školy ve florbale

21/12/2023

Jak už se stalo tradicí, vždy v prosinci se koná turnaj ve florbale mezi třídami daného ročníku. V úterý 19. 12. 2023 se všechny třídy utkaly o celkového vítěze.

Hrálo se systémem třída proti třídě, nejdříve hrála děvčata a pak proti sobě nastoupili chlapci a pokračovali druhým zápasem. Výsledek chlapců a dívek se sčítal dohromady.

Mezi šestými ročníky turnaj ovládla 6. A, jasnou dominanci ukázalo Áčko i mezi sedmáky a právem zvítězilo. Nejvyrovnanější zápasy byly ve skupině 8. tříd, kde po boji opět zvítězila 8. A před 8. B.

Nejsledovanější byla kategorie „deváťáků“. Zde už šlo i o prestiž mezi nejstaršími žáky. A jak to dopadlo? Ano. Opět zvítězilo Áčko.

Turnaje se průběžně účastnil i pan ředitel Poláček, který předával ceny a poháry vítězným třídám.

Všichni žáci předvedli bojovné výkony a plné nasazení.