Skvělý výsledek v soutěži O pohár primátorky

11/04/2024

Parádního výsledku dosáhli žáci ZŠ O. Nedbala v úvodní soutěži O pohár primátorky Českých Budějovic.

Jedná se o soutěž v šesti sportech, kdy hrají dohromady chlapci i dívky z 2. stupně ZŠ. Výsledky se sčítají a po závěrečné disciplíně vítěz obdrží do vlastnictví nádherný pohár. Naší škole se to v historii soutěže povedlo již 4x a tento rok usilujeme společně o další vítězství.

První soutěží byl turnaj ve volejbale. V základní skupině, jsme díky losu, měli těžký úkol a narazili jsme na jednoho z favoritů celé soutěže – ZŠ L. Kuby. Podařilo se nám vyhrát a postoupili jsme do skupiny o 1.-3.místo, kde jsme postupně zdolali ZŠ Pohůrecká a ZŠ Kubatova. Turnaje se účastnilo celkově 9 základních škol z Č. Budějovic. To znamená, že po 1. soutěži letošního ročníku jsme na 1. místě.

Další soutěží v polovině května bude fotbal. Držte nám place.

Děti, které se podepsaly pod úspěch:

9.A – Blažek, Chládek, Fornbaumová, Kotašková, Litvanová, Fišerová, Troblová, Mihaličíková, Nedbalová

8.A – Blažek, Zima, Kubešová, Martykánová, Viktorová

7.A – Trakal, Lengyel, Aur