Ocenění společnosti Scio

bc partner red

Coviddoucovani

profesnik

CVS small

inet4

 

Vážení rodiče,

od 1.8.2015 došlo k zásadní změně v ovládání programu ŠOP (školní online pokladna). Změna se týká zobrazování zůstatku žáka a zasílání prostředků na účet žáka. Od 1.9.2015 budou tento program využívat všichni žáci školy, ke zlepšení přehlednosti došlo k následující změně.

Zůstatek účtu se již nezobrazuje na záložce žáka, ale na záložce rodiče Pokladna - Platba viz obrázkový návod. Na této záložce též vidíte všechny údaje nutné pro platbu.

Další změna se týká toho, že je nutno z účtu rodiče zaslat peníze na účet žáka, v případě sourozenců rozdělit zůstatek rodiče mezi sourozence. Je jedno v jakém podílu. Toto uděláte kliknutím na odkaz převést  viz návod bod 4. V levém horním rohu programu zvolíte před kliknutím na odkaz převést v případě sourozenců  jméno dítěte, pro které chcete převod provést. Tato volba odpadá, pokud máte na škole jenom jedno dítě. Následně doplníte částku a potvrdíte OK.  Tento převod je možno udělat až v okamžiku, kdy po zaslání peněz vidíte patřičný zůstatek na kartě Pokladna zůstatek -  rodiče. To znamená zhruba tři dny po zaslání peněz (až dojde k převodu peněz a převedení dat do programu ŠOP).

Mgr. M. Poláček - ředitel školy

Počet zobrazených článků
1027582

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4