Opět jsme získali pohár

25/11/2022
Základní škola

Dne 22. 11. jsme se účastnili posledního kola soutěže „O pohár primátorky“. Před poslední disciplínou jsme měli jistotu celkového vítězství a zároveň jsme obhájili i loňský titul. Musím zmínit, že se to povedlo hlavně díky skvělým výkonům z jarní části, kterou takto rozjeli většinou bývalí žáci.

Včerejší turnaj byl velice příjemný a páté místo se nemusí zdát tak skvělé jako ostatní výsledky, ale k druhému místu včera stačilo, aby každý žák shodil z 25 hodů o tři kuželky více.

Musím všem poděkovat za skvělou reprezentaci školy a uvidíme, jestli se nám povede i třetí vítězství v řadě.

Mgr. Pavel Tůma

Jaro 2022 Podzim 2022

Volejbal – 1. místo

Discgolf – 2. místo