NAŠE ŠKOLNÍ ČASOPISY – 3. NEJLEPŠÍ V JIHOČESKÉM KRAJI!

NAŠE ŠKOLNÍ ČASOPISY – 3. NEJLEPŠÍ V JIHOČESKÉM KRAJI!

22/05/2023
Základní škola

Také letos se oba naše školní časopisy – OSKÁREK (časopis žáků 1. stupně) a ČAKR (ČAsopis K Ruce – časopis žáků 2. stupně) zúčastnily dalšího ročníku Jihočeského krajského kola soutěže školních časopisů a novin. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo v pátek 19. května 2023 ve studentském kampusu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. 

Za naši redakci jsme vyslali šéfredaktorku Terku Krejsovou (9. B) a redaktorku Aničku Fouskovou (9. B). Po delším bohatém programu a chutném pohoštění následovalo všemi netrpělivě očekávané vyhlašování výsledků!  

Nejdříve byli vyhlášeni vítězové kategorie I. stupně ZŠ, kde se náš OSKÁREK umístil na 3. místě. V naší kategorii – Časopisy a noviny vydávané žáky základních škol – II. stupeň jsme se letos umístili také na krásném 3. místě.  

Věříme, že i v příštím roce se umístíme na stupních vítězů😊!