Suverénní sportovní výkon
V úterý 28.4.2026 se na naší škole konalo sportovní klání o Pohár primátorky ve volejbale. Tohoto turnaje se zúčastnilo 13 základních škol z Českých Budějovic.
Celý turnaj zahájila paní primátorka Dagmar Škodová Parmová společně s panem ředitelem Miroslavem Poláčkem. Úvodní los provedli hráči VK Jihostroj České Budějovice.
Naši žáci a naše žákyně si vedli bravurně a vyhráli všechna utkání. Ve finále si poradili se ZŠ Kubatova a právem jim byly předány zlaté medaile.
Hráči a hráčky: 9.A – Aur, Vavřín Vl., Trakal, Lengyel, Berchová, Rossmannová, Daňková, Novák J.; 8.A – Provodová, Košťál; 7.A – Pitner, Vavřín J., Novotná, Nachlingerová.
Oskarka zvládla na jedničku i samotnou organizaci, která byla náročnější pro větší počet zúčastněných škol.
Všem úspěšným sportovcům gratulujeme!