• Sportovci
  Sportovci
 • Budiž světlo
  Budiž světlo
 • Příjem, nahrávka, smeč
  Příjem, nahrávka, smeč
 • Žijeme sportem
  Žijeme sportem
 • Malý chemik
  Malý chemik
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění společnosti Scio

bc partner red

Coviddoucovani

profesnik

CVS small

inet4

 

Dotační program pro podporu školních a mimoškolních zájmových aktivit dětí

 Obrázek1

Cílem programu je podpora rodin s dětmi od 3 do 19 let a zachování a rozvoj školní a mimoškolní zájmové činnosti dětí a mládeže, školního stravování a ubytování dětí a mládeže s trvalým pobytem na území regionu. V návaznosti na vyhlášení krajského programu „My v tom Jihočechy nenecháme“ Krajským úřadem Jihočeského kraje se sídlem v Českých Budějovicích a se souhlasem Rady města České Budějovice jako zřizovatele školy z 31. 10. 2022 (č.1489/2022) vstoupit do uvedeného programu je možné podávat žádosti také na Základní škole, O. Nedbala 30, České Budějovice.

 

Děti žadatelů musí mít trvalý pobyt v Jihočeském kraji k 1. 8. 2022. Podpora se týká prvního pololetí školního roku 2022/2023, tedy aktivit provozovaných od 1. 9. 2022 do 31. 1. 2023. Žádost o podporu (finanční příspěvek) podávají zákonní zástupci prostřednictvím organizace, která zajišťuje podporované aktivity.

 

 V případě naší školy lze uplatňovat nárok:

 • na školní stravné (v maximální výši dle kategorií 1.st - 3072,- Kč, 2.st. - 3264,- Kč, nad 15 let - 3456,- Kč)
 • platba za pobyt žáka ve ŠD (září až červen 1500,- Kč).

Celkově může být žádáno maximálně o 4000 Kč na dítě (v součtu všech žádostí u všech organizací). Do žádosti na řádek 9 je nutno vyplnit výši požadované částky pro každou aktivitu (v součtu max 4000,- Kč).

Vyplacení příspěvku žádosti odpovídající podmínkám programu „My v tom Jihočechy nenecháme“ bude provedeno zpětně. Žadatelé si jednotlivé aktivity předfinancují.

Žádáme všechny případné zájemce o pečlivé nastudování parametrů dotačního programu a přesné vyplnění žádosti se všemi potřebnými přílohami. Součástí webových stránek www.myvtomjihocechynenechame.cz je kromě žádosti a jednotlivých povinných příloh také nápovědní interaktivní kalkulačka nároku na podporu.

Vyplněné formuláře žádosti s přílohami doručte osobně do kanceláře školy:

v termínu 10. 11. – 5. 12. 2022  mimo 17. - 18.11.2022 (ředitelské volno), denně 7:30 – 14:00 hod., v úterý 7:30 - 16:00 hod.

Po 5.12.2022 nebude možno žádost podat.

Škola následně požádá Krajský úřad Jihočeského kraje v Českých Budějovicích o prostředky dotace. Po získání vyžádaných prostředků (schválení dotace Radou Jihočeského kraje) bude škola oprávněným žadatelům proplácet přiznanou podporu v programu, a to zpětně, bezhotovostně na zadané bankovní účty.

Podrobné informace k projektu: 

Podpora aktivit dětí a mládeže | MY V TOM JIHOČECHY NENECHÁME (myvtomjihocechynenechame.cz)

V případě otázek neváhejte využít infolinky projektu

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel.: 386 720 149 po, st: 8:00 - 16:30, út, čt, pá: 8:00 - 14:00

Mgr. Miroslav Poláček - ředitel školy

 

 

 

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 33,3 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
1027649

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4