• Sportovci
  Sportovci
 • Budiž světlo
  Budiž světlo
 • Příjem, nahrávka, smeč
  Příjem, nahrávka, smeč
 • Žijeme sportem
  Žijeme sportem
 • Malý chemik
  Malý chemik
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění společnosti Scio

bc partner red

Coviddoucovani

profesnik

CVS small

inet4

 

Po letních prázdninách naplno vypukl sportovní program na ZŠ O.Nedbala. Celkem proběhly 3 poměrně velké sportovní akce napříč všemi třídami z celé školy. Počasí vyšlo parádně!

1. Den pro třídy s rozšířenou výukou TV
Jednalo se o tradiční setkání „Áček“ z 2. stupně (pozn. 6.A, 7.A, 8.A a 9.A) ve sportovním areálu SK Meteor. Děti si zahrály beachvolejbal, volejbal na antuce, nohejbal a další netradiční sporty. Vše proběhlo v pohodové atmosféře a mladí sportovci si den náramně užili.

 

 

2. Atletický den pro 1. stupeň
Děti z 1. stupně ZŠ si daly dostaveníčko na stadionu SK 4 Dvory. Tam pro ně vyučující připravili 4 atletické disciplíny (sprint na 50m, hod kriketovým míčkem, skok daleký a běh na 400m), ve kterých závodily o diplomy a sladkosti.

3. Atletický den pro 2. stupeň
Atletické soupeření tříd na 2. stupni se stalo již nedílnou součástí programu akcí na září. Opět se projevila absolutní nadvláda „Áček“.

Zde si připomeňme několik skvělých výkonů:
Malinský 9.A: skok daleký – 482cm, Vávra 9.A: skok daleký – 484 cm, Andrievskij 7.B: skok daleký – 408cm, Viktorová 7.A: 395cm, Novotný 6.A: hod míčkem – 36,30m, Novotný 8.D: skok daleký – 450cm, Buchálek 7.A: hod míčkem – 50,30m, Macháček 6.A: skok daleký – 399cm, Kotašková 8.A: 60m – 8,4s, Beneš 9.A: 7,4s, Zochová 6.A: 60m – 9,1s, Trávníček 7.A: 60m – 8,3s, Viktorová 7.A: 60m – 8,8s
Pořadí tříd:
6.ročník – 1. 6.A, 2. 6.B, 3. 6.D a 4. 6.C
7.ročník – 1. 7.A, 2. 7.B, 3. 7.D a 4.7.C
8.ročník – 1. 8.A, 2. 8.D, 3. 8.C a 4. 8.B
9.ročník – 1. 9.A, 2. 9.B, 3. 9.C a 4. 9.D

Foto: Volejbal 1. září, Atletika 1. st, Atletika 2. st.

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 33,3 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
1027658

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4