Ocenění

bc partner red

CVS small

inet4

 

názevpro kohodenhodinaučebnavyučující
Sportovní 1. st   Po  14:00 - 15:30  Tv Skolka, Fábera
Sportovní 1. st  St  14:00 - 15:30  Tv Skolka, Fábera
Volejbal 1. tř. Po 14:30 - 15:30 Tv Szabová
Volejbal hoši 2. - 4. tř. 14:00 - 15:30 Tv Szabová, Kohout
Volejbal dívky 2. - 3. tř. 14:00 - 15:30 Tv Tibitanzlová
Volejbal dívky 4. - 5. tř. 14:00 - 15:30 Tv Čalounová
Volejbal dívky 6. - 9. tř. Čt 7:00 - 7:45 Tv Šimonek
Aerobic revival 1. a 2. tř.  Po 15:30 - 16:30  7. odd. Trostová
Hrátky s češtinou 1. st  Po  13:05 - 13:50  4.C Robová
Hrátky s češtinou 1. st. St 12:15 - 13.00 4.C Robová
Hrátky s češtinou 1. st. Po 13:00 - 13:45  3.C Kovalovská
Hrátky s češtinou 1. st.  Po 13:00 - 13:45  4.B Malinská
Kytarový od 4. tř.  Čt 14:00 - 14:45 3.A  Vítovcová
Dopravní (1x za 14 dní) 1. st  Út 14:00 - 15:00  4.B Nikrmajerová, Dvořáková, Malinská
Klub malých chemiků 2. st    nepravidelně chem Holá
Movers  6. a 7. tř.  St 15:00 - 15:45  5.D.  Bláhová
Starters  4. - 5. tř.  St 15:00 - 15:45 5.A  Kretschmerová
Flyers 7., 8., 9., tř St 15:00 - 15:45  8.B.  Louda
Německý jazyk 7. roč. St 14:00 - 14:45 6.D Kándlová
Klub kamarádů knihovny 2. st.  Po 14:00 - 15:00  ŠK Růžičková, Hrušková, Čekič, Vokatá
Divadelní klub  2. st.  St  14:00 - 15:00  7.D Boudová
Keramický (1x za 14 dní) 1. st  Út  14:00 - 15:30  Ker. dílna Bašarová, Květoňová
Keramický (1x za 14 dní) 2. st.  St  14:00 - 15.30  Ker. dílna Bašarová, Květoňová
Keramický (1x za 14 dní) 1. st.  Út  14:00 - 15:30  Ker. dílna Bašarová, Poláčková
Vědecký kroužek 1. st. Út 14:00 - 15:00 6.A www.vedanasbavi.cz
Vědecký kroužek 1. st. Út 15:00 - 16:00 6.A www.vedanasbavi.cz
Vědecký kroužek 1. st Čt 14:00 - 15:00 6.A www.vedanasbavi.cz
Anglický jazyk 1. tř. Út 14:00 - 14:45 5.D Bláhová
Anglický jazyk 1. tř. St 14:00 - 14:45 5.D Bláhová
Anglický jazyk 2. tř. St 14:00 - 14:45 5.A Kretschmerová
Anglický jazyk 2. tř. St 14:00 -14:45 8.B Louda
Počet zobrazených článků
645005

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4