Vítáme vás v novém školním roce 2019/2020. Srdečně vás všechny zveme na slavnostní otevření ŠKOLNÍ KNIHOVNY
ve středu 2. října. Již nyní pro vás připravujeme velkou výstavu nově zakoupených knih, bohatý kulturní program a spoustu zábavných soutěží pro naše čtenáře. Součástí otevření bude samozřejmě zapisování čtenářů na tento školní rok.
Také letos si budou moci naši pravidelní i noví čtenáři půjčovat knihy a časopisy. Stačí vyplnit přihlášku a vyřídit si průkazku, která platí na celý školní rok. Každý si může vypůjčit najednou tři knihy a 5 časopisů. Vrátit je musí do jednoho měsíce od data vypůjčení.
Ve školní knihovně se bude i letos scházet Klub kamarádů knihovny, a to pravidelně - jednou týdně každou středu. Jeho činnost je velmi bohatá. „Kamarádi“ připravují pro naše malé návštěvníky zábavná odpoledne spojená s prezentací nových knih, divadelní představení a pracují na školním časopise. Zároveň se pečlivě starají o knihovní fond: razítkují, obalují, zapisují, zařazují,…

VÝPŮJČNÍ DOBA – ŠKOLNÍ ROK 2019/2020:
PO – 13.00 – 14.15
ÚT – 13.00 – 14.00
ST – 13.00 – 14.00

KLUB KAMARÁDŮ KNIHOVNY: ST: 14.00 – 15.00

Tento rok vás budou knihovnou provázet paní učitelky:
Hrušková, Růžičková, Hoštičková, Čekič, Vokatá, Magyarová, Gaislerová
Na co se letos můžete těšit?
Jako každý rok se naše škola zapojí do oblíbené mezinárodní akce NOC S ANDERSENEM, která je určena dětem 4. tříd.
Pro čtenáře budeme dále připravovat různé zajímavé akce – např. výtvarné a divadelní dílny, besedy o knihách, putování historií, toulky literaturou, odpoledne s knihou a mnoho dalších aktivit.
Středeční odpoledne budou pak vyhrazena pro žáky 2. stupně. Mohou se těšit na čtenářské dílny, zajímavé filmy, soutěže, miniolympiády aj.

knihovna