Ocenění

bc partner red

CVS small

inet4

profesnik

 

Vítáme vás v novém školním roce 2019/2020. Srdečně vás všechny zveme na slavnostní otevření ŠKOLNÍ KNIHOVNY
ve středu 2. října. Již nyní pro vás připravujeme velkou výstavu nově zakoupených knih, bohatý kulturní program a spoustu zábavných soutěží pro naše čtenáře. Součástí otevření bude samozřejmě zapisování čtenářů na tento školní rok.
Také letos si budou moci naši pravidelní i noví čtenáři půjčovat knihy a časopisy. Stačí vyplnit přihlášku a vyřídit si průkazku, která platí na celý školní rok. Každý si může vypůjčit najednou tři knihy a 5 časopisů. Vrátit je musí do jednoho měsíce od data vypůjčení.
Ve školní knihovně se bude i letos scházet Klub kamarádů knihovny, a to pravidelně - jednou týdně každou středu. Jeho činnost je velmi bohatá. „Kamarádi“ připravují pro naše malé návštěvníky zábavná odpoledne spojená s prezentací nových knih, divadelní představení a pracují na školním časopise. Zároveň se pečlivě starají o knihovní fond: razítkují, obalují, zapisují, zařazují,…

VÝPŮJČNÍ DOBA – ŠKOLNÍ ROK 2019/2020:
PO – 13.00 – 14.15
ÚT – 13.00 – 14.00
ČT – 13.00 – 14.00

KLUB KAMARÁDŮ KNIHOVNY: ST: 14.00 – 15.00

Tento rok vás budou knihovnou provázet paní učitelky:
Hrušková, Růžičková, Hoštičková, Čekič, Vokatá, Magyarová, Gaislerová
Na co se letos můžete těšit?
Jako každý rok se naše škola zapojí do oblíbené mezinárodní akce NOC S ANDERSENEM, která je určena dětem 4. tříd.
Pro čtenáře budeme dále připravovat různé zajímavé akce – např. výtvarné a divadelní dílny, besedy o knihách, putování historií, toulky literaturou, odpoledne s knihou a mnoho dalších aktivit.
Středeční odpoledne budou pak vyhrazena pro žáky 2. stupně. Mohou se těšit na čtenářské dílny, zajímavé filmy, soutěže, miniolympiády aj.

knihovna

 

 

Počet zobrazených článků
848011

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4