Vážení rodiče a žáci naší školy.

V rámci zkvalitnění služeb nabízíme novou službu objednávání stravy mobilním telefonem. Podrobnosti a ukázku aplikace najdete zde. Aplikaci pro mobilní telefon se systémem Android si můžete zdarma stáhnout na Google Play.

Vážení rodiče,

s platností od 1.9.2015 dochází ke změně v hospodaření s čipy do školní jídelny. Od této doby čip není zálohován, stává se spotřebním materiálem. Znamená to, že žák si čip zakupuje a ten se stává jeho majetkem, čip je nevratný.

Mgr. M. Poláček - ředitel školy

Vážení rodiče,

od 1.8.2015 došlo k zásadní změně v ovládání programu ŠOP (školní online pokladna). Změna se týká zobrazování zůstatku žáka a zasílání prostředků na účet žáka. Od 1.9.2015 budou tento program využívat všichni žáci školy, ke zlepšení přehlednosti došlo k následující změně.

Zůstatek účtu se již nezobrazuje na záložce žáka, ale na záložce rodiče Pokladna - Platba viz obrázkový návod. Na této záložce též vidíte všechny údaje nutné pro platbu.