• Sportovci
  Sportovci
 • Budiž světlo
  Budiž světlo
 • Příjem, nahrávka, smeč
  Příjem, nahrávka, smeč
 • Žijeme sportem
  Žijeme sportem
 • Malý chemik
  Malý chemik
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění společnosti Scio

bc partner red

Coviddoucovani

profesnik

CVS small

inet4

 

Vážení rodiče,

od nového školního roku byl systém Školní program pokladna doplněn další funkcionalitou - vyzvedávání dětí ze školní družiny použitím telefonu. Tento způsob funguje společně s původním systémem vyzvedávání na karty, lze používat oba najednou. Pro využívání, musí zákonný zástupce provést registraci telefonního čísla nebo čísel v programu Školní program.

!! Upozornění - pokud jste v programu zaregistrováni a převádíte do naší školy pouze své dítě (typicky rodiče žáků prvních tříd) je možné, že Vám nepůjde přidat telefonní číslo (neuvidíte tlačítko přidat). V tomto případě mne kontaktujte na tel.: 605151483  !!

Upozorňuji na nutnost při použití telefonu dodržovat s ohledem na bezpečnost dětí základní pravidlo, telefon používám až když jsem u školy, ne dříve. Použitím telefonu je pro vychovatelku stejný pokyn, jako když přiložíte kartu na čtečku u vchodu. Tímto  se identifikujete a vydáváte pokyn vychovatelce, aby vaše dítě odeslala ze školní družiny ke vchodu, kde čekáte.

Návod.

 

Mgr. Miroslav Poláček - ředitel školy

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 33,3 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
1027943

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4