• Sportovci
  Sportovci
 • Budiž světlo
  Budiž světlo
 • Příjem, nahrávka, smeč
  Příjem, nahrávka, smeč
 • Žijeme sportem
  Žijeme sportem
 • Malý chemik
  Malý chemik
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění společnosti Scio

bc partner red

Coviddoucovani

profesnik

CVS small

inet4

 

Tak i páťáci mají za sebou veleúspěšnou sezónu minivolejbalu. V úterý 31. 5. 2022 skončila série tří turnajů minivolejbalu, která proběhla díky projektu „Minivolejbal do škol“ za spolupráce VK České Budějovice a ZŠ O. Nedbala. Celkem se akce zúčastnilo 13 základních škol z Českých Budějovic a okolí. Z těchto třinácti škol se postupně do turnajů zapojilo 52 družstev. Trenéři a učitelé z naší školy metodicky pomáhají těmto školám v řízení a vedení kroužků zařazených právě do projektu. Cíl je jasný – propagovat a učit volejbal ve všech jeho formách, v co největším množství škol a zařízeních.
Žáci ZŠ O. Nedbala se ani v této soutěži neztratili – obsadili celkově druhé, čtvrté, jedenácté a dvacáté místo. Obrovská gratulace!!!!
Úspěšní hráči a hráčky: Aur, Bartušková, Blažek, Daňková, Fleischman, Macháček, Lengyel, Novák M., Strouha T., Tesař, Vavřín, Vrkoč a Zochová (všichni z 5.A ). foto

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 52,4 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
986980

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4