• Sportovci
  Sportovci
 • Budiž světlo
  Budiž světlo
 • Příjem, nahrávka, smeč
  Příjem, nahrávka, smeč
 • Žijeme sportem
  Žijeme sportem
 • Malý chemik
  Malý chemik
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění společnosti Scio

bc partner red

Coviddoucovani

profesnik

CVS small

inet4

 

Již 13 let pokračuje neporazitelnost chlapců ve školním volejbale.
V úterý 15.3.2022 proběhl další turnaj OK ve volejbale školních týmů chlapců z 8.-9. tříd. Žáci O. Nedbala vyhráli Okresní kolo po třinácté v řadě a postoupili do Krajského kola. Postupně porazili družstva ZŠ Kubatova (2:0), ZŠ Pohůrecká(2:1) a Gymnázium J.V.Jirsíka (2:0). Dovršili tak úspěšný týden volejbalu nejen na Oskarce, ale i v celém Jihočeském kraji.
Žáci VK České Budějovice vyhráli o víkendu po 10 letech Český pohár své kategorie a navázali tak na družstvo A týmu, které vyhrálo svoji soutěž před měsícem. V úspěšném týmu byli i žáci naší školy – Michalec Jakub a Unger Adam.
VELKÁ GRATULACE !!!!!!
Je tak vidět, že na Oskarce se volejbal dělá stále nejlépe v ČR.

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 52,4 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
986978

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4