• Sportovci
  Sportovci
 • Budiž světlo
  Budiž světlo
 • Příjem, nahrávka, smeč
  Příjem, nahrávka, smeč
 • Žijeme sportem
  Žijeme sportem
 • Malý chemik
  Malý chemik
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění společnosti Scio

bc partner red

Coviddoucovani

profesnik

CVS small

inet4

 


Koncem února se v naší školní knihovně sešli fanoušci MALÉHO POSEROUTKY ze 6. tříd, aby si zasoutěžili v týmech. Po přivítání a zahájení soutěže jsme se podívali na kousek filmu. Museli jsme dávat dobrý pozor, protože nás čekaly záludné otázky. Všichni jsme těžce vybojovali body a přišla na řadu další soutěž. Každý tým dostal žluté kartičky, na nichž byly různé informace z filmu i z knih, měli jsme je rozdělit na pravdivé nebo nepravdivé. Jen co jsme skončili s tříděním kartiček, už jsme dostali text, ke kterému jsme vymýšleli ilustraci. Jakmile byly naše znalosti úspěšně prověřeny, předváděli jsme scénky z knížek - to byla největší legrace!!! Nakonec jsme dostali PRŮKAZ ZNALCE MALÉHO POSEROUTKY, sladké odměny a byla vyhlášena vítězná trojice. A kdo vyhrál? Tereza Hečková, Sofie Fenerovová a Filip Blažek ze třídy 6. A.
Brzy na soutěženou opět v naší školní knihovně. foto

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 52,4 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
986958

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4