• Sportovci
  Sportovci
 • Budiž světlo
  Budiž světlo
 • Příjem, nahrávka, smeč
  Příjem, nahrávka, smeč
 • Žijeme sportem
  Žijeme sportem
 • Malý chemik
  Malý chemik
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění společnosti Scio

bc partner red

Coviddoucovani

profesnik

CVS small

inet4

 

Po roční pauze se dne 14. února 2022  konalo již tradiční školní kolo recitační soutěže žáků I. stupně. Loňský lockdown nám bohužel nepřál, a tak jsme rádi, že se nám podařilo sejít se a strávit  příjemnou chvilku s kolektivem nadaných žáků. Jednotliví recitátoři nám předvedli hezké básničky, ale i úryvky z prózy, a svou odvahou nás moc potěšili. Oceněni byli všichni,  ale přece jen jde o soutěž, a proto do okresního kola postupují Antonín Turek ze 2.A, Alžběta Drvotová ze 3.B, Vanessa Vondrušková ze 4.C a Veronika Brodská z 5.A.

 

Všem zúčastněným děkujeme a vítězům gratulujeme!

Zlaté pásmo: Filip Saitz 1.B, Rozálie Korandová 1.C, Ema Raušerová 2.A, Antonín Turek 2.A, Jakub Plšek 2.B, Alžběta Drvotová 3.B, Marek Šíla 4.A, Vojtěch Jirovský 4.B, Vanessa Vondrušková 4.C, Veronika Brodská 5.A, Anežka Bartušková 5.A

Stříbrné pásmo: Veronika Němečková 1.A, Dennis Kerl 1.A, Andrea Koubová 1.B, Vendula Štěpánová 1.D, Hedvika Suchánková 2.B, Eliška Bůžková 2.D, Richard Gold 3.A, Magdalena Nachlingerová 3.B, Anežka Peroutková 3.D, Karolína Čechová 3.D, Gabriel Peterka 4.B, Klára Pexová 4.B, Adéla Janovská 4.C, Jakub Šíla 4.D, Kristina Kaňková 5.D, Karolína Strouhová 5.D

Bronzové pásmo: Erik Šťastný 1.D, Matěj Šplíchal 2.D, Monika Polášková 3.A, Karyna Kornytska 4.D  foto

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 52,4 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
986963

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4