Provoz školy

Od pondělí 24.5.2021 bude probíhat výuka podle platného rozvrhu hodin podle následujících pravidel:

• je umožněna osobní přítomnost všech žáků bez rotací,
  • homogenita tříd a skupin není povinná,
  • nově jsou umožněny sportovní činnosti konané ve vnitřních prostorech za podmínky, že na 1 osobu připadá alespoň 15 m2 vnitřní plochy sportoviště, a přítomno může být nejvýše 30 osob celkem na vnitřní ploše sportoviště
  • dále platí, že jsou umožněny sportovní činnosti venku bez těchto omezení,
  • v dalším zůstávají pravidla stejná jako doposud – zejména povinnost testování, nošení ochrany dýchacích cest,
  • žáci všech ročníků přicházejí do školy individuálně, testují se po příchodu do třídy první hodinu.

Provoz školní jídelny

Jídelna vaří v běžném režimu, je zrušen výdej jídla do jídlonosičů pro žáky na distanční výuce, stavu do jídlonosiče je možno odebrat pouze první den nemoci žáka v čase 11.15 - 11.40 hod.

Žáci, kteří měli v posledním týdnu distanční výuku (8. a 9. ročníky) mají automaticky přihlášené obědy. Pokud stravu pro dítě nechcete, musíte obědy včas odhlásit emailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.),  telefonicky (601 590 208) nebo v aplikaci Strava on line.