Vážení rodiče,

od 17.5.2021 mají prezenční výuku všichni žáci 1. – 7. ročníku.

Žáci 8. a 9. ročníku mají distanční výuku.

Testování:

1. – 5. ročník 1x týdně 17.5.2021

6. a 7. ročník 2x týdně 17.5.2021 a 20.5.2021

1. - 3. ročníky sraz před školou 7.40 hod. - zde si je vyzvednou TU

4. - 7. ročník žáci přicházejí samostatně do školy, testování proběhne 1. vyučovací hodiny po příchodu do učebny.

Výuka dle platného rozvrhu s ohledem na platná omezení. Ruší se homogenní skupiny – výuka jazyků ve skupinách podle původního rozdělení.

Školní družina – plný provoz, děti v původních odděleních.

Školní jídelna – plný provoz, od 18.5.2021 dvě jídla.

Žáci 1. - 7. ročníku mají obědy automaticky přihlášeny

Žáci 8. a 9. ročníku mají obědy odhlášeny.

Pokud stravu pro dítě nechcete, musíte obědy včas odhlásit emailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.),  telefonicky (601 590 208) nebo v aplikaci Strava on line, následně nezapomeňte případně stravu dětem odhlásit nebo přihlásit s ohledem na to, jestli dítě do školy bude nebo nebude chodit a jestli si obědy v případě distanční výuky chcete vyzvedávat.

Výdej stravy pro žáky na distanční výuce 13.45 - 14.15 hod.