Od 3.5.2021 je nový měsíc a s ohledem na rotační výuku ve škole je nutno správně žákům přihlásit nebo odhlásit obědy. Nadále platí stejný systém - žáci, kteří mají prezenční výuku mají automaticky obědy přihlášené, žáci na distanční výuce mají obědy odhlášené. První týden v květnu mají prezenční výuku žáci 2. a 5. ročníků. Všichni ostatní mají výuku distanční. Pokud stravu pro dítě nechcete, musíte obědy včas odhlásit emailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.),  telefonicky (601 590 208) nebo v aplikaci Strava on line do pátku 30.4.2021 do 13.00 hod., následně nezapomeňte případně stravu dětem odhlásit nebo přihlásit s ohledem na to, jestli dítě do školy bude nebo nebude chodit a jestli si obědy v případě distatnční výuky chcete vyzvedávat.