Testování žáků 5., 7. a 9. ročníků, kteří potřebují potvrzení o negativním testu k přijímacím zkouškám, proběhne pro žáky 9. ročníků 28.4.2021 po třídách pod dohledem třídních učitelů podle tohoto časového rozpisu:

1. vyučovací hodina            9.A Mgr. Bucharová
  2. vyučovací hodina            9.D Mgr. Havrdová
  3. vyučovací hodina            9.C Mgr. Scháněl
  4. vyučovací hodina            9.B Mgr. Čekič

Testování proběhne v přízemí II. stupně ve třídě 8.D, žáci se shromáždí v daný čas před školou, zde si je vyzvedne TU. V případě negativního testu obdrží žáci potřebné potvrzení.

Testování žáků 5. a 7. ročníků proběhne v pátek 30.4.2021 v čase 9. – 12.00 hod. Žáci se dostaví do školy, u vchodu se ohlásí a následně podstoupí test pod dohledem pedagoga. Testování v tomto čase bude probíhat průběžně, žáci budou chodit individuálně. Tento termín je určen i pro žáky 9. ročníků, kteří mají termín zkoušky 5.5. nebo 6.5.2021.

Pokud někteří žáci budou potřebovat potvrzení pro další termíny zkoušek, dostaví se s patřičným předstihem (potvrzení má platnost 7 dní) do školy, ohlásí se na vrátnici,  bude jim  udělán test a následně obdrží potvrzení.