• Sportovci
  Sportovci
 • Budiž světlo
  Budiž světlo
 • Příjem, nahrávka, smeč
  Příjem, nahrávka, smeč
 • Žijeme sportem
  Žijeme sportem
 • Malý chemik
  Malý chemik
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění

bc partner red

CVS small

inet4

profesnik

profesnik

 

Nabídka zaměstnání

Základní škola O. Nedbala přijme od 1.9.2021 učitele s aprobací Fyzika na plný úvazek, možnost trvalého pracovního poměru. Informace a nabídky volejte na 605 151 483 nebo email: skola@zsonedbala.cz.

Testování žáků 5., 7. a 9. ročníků, kteří potřebují potvrzení o negativním testu k přijímacím zkouškám, proběhne pro žáky 9. ročníků 28.4.2021 po třídách pod dohledem třídních učitelů podle tohoto časového rozpisu:

 1. vyučovací hodina            9.A Mgr. Bucharová
 2. vyučovací hodina            9.D Mgr. Havrdová
 3. vyučovací hodina            9.C Mgr. Scháněl
 4. vyučovací hodina            9.B Mgr. Čekič

Testování proběhne v přízemí II. stupně ve třídě 8.D, žáci se shromáždí v daný čas před školou, zde si je vyzvedne TU. V případě negativního testu obdrží žáci potřebné potvrzení.

Testování žáků 5. a 7. ročníků proběhne v pátek 30.4.2021 v čase 9. – 12.00 hod. Žáci se dostaví do školy, u vchodu se ohlásí a následně podstoupí test pod dohledem pedagoga. Testování v tomto čase bude probíhat průběžně, žáci budou chodit individuálně. Tento termín je určen i pro žáky 9. ročníků, kteří mají termín zkoušky 5.5. nebo 6.5.2021.

Pokud někteří žáci budou potřebovat potvrzení pro další termíny zkoušek, dostaví se s patřičným předstihem (potvrzení má platnost 7 dní) do školy, ohlásí se na vrátnici,  bude jim  udělán test a následně obdrží potvrzení.

Mgr. Miroslav Poláček - ředitel školy

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 18 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
881031

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4