Vážení rodiče,

od 12.4.2021 nastupují žáci prvního stupně do školy, výuka bude probíhat rotačně (střídání tříd). Žáci druhého stupně zůstávají na distanční výuce.

Na naší škole se budou žáci střídat takto:

12.4. - 16.4.2021 budou ve škole všichni žáci 1., 3. a 4. ročníku, doma se budou distančně vzdělávat žáci 2. a 5. ročníku.

19.4. - 23.4.2021 budou ve škole všichni žáci 2. a 5. ročníku, doma se budou distančně vzdělávat žáci 1., 3. a 4. ročníku.

Toto schéma se po té bude opakovat.

Všichni žáci, kteří budou v daném týdnu ve škole, budou mít automaticky přihlášené obědy a mohou se stravovat ve škole, žáci, kteří jsou doma mají možnost i nadále odebírat stravu do jídlonosičů (musí ji mít přihlášenou, objednávky stravy do 7.4.2021 zůstavají i nadále v platnosti).

Pokud stravu pro dítě nechcete, musíte obědy včas odhlásit emailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.),  telefonicky (601 590 208) nebo v aplikaci Strava on line do pátku 9.4.2021 do 13.00 hod., v následujícím týdnu nezapomeňte případně stravu dětem odhlásit s ohledem na to, jestli dítě do školy bude chodit nebo ne a jestli si obědy v případě distatnční výuky chcete vyzvedávat.

Výdej obědů do jídlonosiče bude i nadále probíhat v čase 13.00 - 14.15.

Další podrobné informace o nástupu do školy a testování žáků obdržíte v následujícíh dnech.