• Sportovci
  Sportovci
 • Budiž světlo
  Budiž světlo
 • Příjem, nahrávka, smeč
  Příjem, nahrávka, smeč
 • Žijeme sportem
  Žijeme sportem
 • Malý chemik
  Malý chemik
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění

bc partner red

CVS small

inet4

profesnik

profesnik

 

Nabídka zaměstnání

Základní škola O. Nedbala přijme od 1.9.2021 učitele s aprobací Fyzika na plný úvazek, možnost trvalého pracovního poměru. Informace a nabídky volejte na 605 151 483 nebo email: skola@zsonedbala.cz.

Vážení rodiče,

od 12.4.2021 nastupují žáci prvního stupně do školy, výuka bude probíhat rotačně (střídání tříd). Žáci druhého stupně zůstávají na distanční výuce.

Na naší škole se budou žáci střídat takto:

12.4. - 16.4.2021 budou ve škole všichni žáci 1., 3. a 4. ročníku, doma se budou distančně vzdělávat žáci 2. a 5. ročníku.

19.4. - 23.4.2021 budou ve škole všichni žáci 2. a 5. ročníku, doma se budou distančně vzdělávat žáci 1., 3. a 4. ročníku.

Toto schéma se po té bude opakovat.

Všichni žáci, kteří budou v daném týdnu ve škole, budou mít automaticky přihlášené obědy a mohou se stravovat ve škole, žáci, kteří jsou doma mají možnost i nadále odebírat stravu do jídlonosičů (musí ji mít přihlášenou, objednávky stravy do 7.4.2021 zůstavají i nadále v platnosti).

Pokud stravu pro dítě nechcete, musíte obědy včas odhlásit emailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.),  telefonicky (601 590 208) nebo v aplikaci Strava on line do pátku 9.4.2021 do 13.00 hod., v následujícím týdnu nezapomeňte případně stravu dětem odhlásit s ohledem na to, jestli dítě do školy bude chodit nebo ne a jestli si obědy v případě distatnční výuky chcete vyzvedávat.

Výdej obědů do jídlonosiče bude i nadále probíhat v čase 13.00 - 14.15.

Další podrobné informace o nástupu do školy a testování žáků obdržíte v následujícíh dnech.

Mgr. Miroslav Poláček - ředitel školy

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 18 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
880989

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4