• Sportovci
  Sportovci
 • Budiž světlo
  Budiž světlo
 • Příjem, nahrávka, smeč
  Příjem, nahrávka, smeč
 • Žijeme sportem
  Žijeme sportem
 • Malý chemik
  Malý chemik
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění

bc partner red

CVS small

inet4

profesnik

profesnik

 

Nabídka zaměstnání

Základní škola O. Nedbala přijme od 1.9.2021 učitele s aprobací Fyzika na plný úvazek, možnost trvalého pracovního poměru. Informace a nabídky volejte na 605 151 483 nebo email: skola@zsonedbala.cz.

V souladu s opatřením MŠMT  se vzhledem k mimořádným opatřením organizují zápisy bez osobní přítomnosti dětí ve škole a upřednostňuje se, pokud je to možné, podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce ve škole.

Podle § 37 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, je možné podání (tj. žádost o přijetí k základnímu vzdělávání) učinit písemně nebo ústně do protokolu anebo v elektronické podobě.

Jak postupovat:

Do školy doručte:

 1. vytištěnou žádost o přijetí žáka 
 2. vyplněnou a podepsanou přílohu žádosti o přijetí s doplňujícími informacemi o dítěti
 3. prostou kopie občanského průkazu zákonného zástupce
 4. prostou kopie rodného listu dítěte
 5. potvrzení o trvalém pobytu dítěte (pokud máte nebo pokud se bydliště dítěte liší od bydliště zákonných zástupců)

        Příloha žádosti o přijetí - stahujte zde

 

Pokud žádáte o přijetí ke školní docházce, dokládáte žádost o přijtetí (generuje se ze systému na internetové adrese zapiszscb.c-budejovice.cz)

Pokud žádáte o odklad školní docházky, dokládáte žádost o odklad (generuje se ze systému na internetové adrese zapiszscb.c-budejovice.cz), nezapomeňte doplnit nutné přílohy, bez nich není možno rozhodnout o odkladu. Musí být přiloženy obě doporučení.

 1. doporučující posouzení odborného lékaře nebo klinického psychologa
 2. doporučující posouzení pedagogicko psychologické poradny nebo speciálně pedagogického centra

       Formuláře pro tato posouzení.

Do školy vždy doručíte pouze tu žádost, která odpovídá Vašemu rozhodnutí, tzn. vždy se doručuje pouze jedna ze žádostí!!!

Tyto dokumenty doručte v týdnu od 6.4. - 9.4.2021 následujícími způsoby

  1. do datové schránky školy -  iismqdq
  2. e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  3. poštou – datum odeslání nejpozději 7. 4. 2021, adresa školy: Základní škola, O. Nedbala 30, 370 05 České Budějovice
  4. osobním podáním v zalepené obálce se všemi přílohami do schránky u hlavního vchodu do školy
  5. výjimečně, pokud máte doplňující dotaz, je možno dokumenty předat osobně v kanceláři školy v pracovní dny v čase 8.00 - 14.00 hod.

Pokud nemáte možnost vyplnit a vytisknout žádosti, v termínu zápisu 8. a 9.4.2021 v čase 15.00 - 17.00 přijďte osobně do školy, zde Vám pomůžeme dokumenty vyplnit a vytisknout.

Pokud v příloze žádosti projevíte zájem o zařazení do sportovní třídy, budete následně s ohledem na epidemiologická opatření pozváni na testování do školy.

Rezervační systém pro zápis, který byl aktivován, nebude využit.

V případě karantény zákonných zástupců dětí, kteří nemohou využít žádnou z výše uvedených možností podání, se zákonný zástupce spojí s ředitelem školy a projedná postup zápisu dítěte do ZŠ.

Abychom Vašim dětem alespoň trochu vynahradili zklamání z toho, že se nemohou osobně účastnit zápisu, připravili jsme jim malou ochutnávku toho, co by je u zápisu čekalo. Můžete s nimi takto alespoň chvíli strávit ve škole, kam se doufám všichni po prázdninách teší.

Hra

 

Mgr. Miroslav Poláček - ředitel školy.

 

 

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 18 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
881012

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4