• Sportovci
  Sportovci
 • Budiž světlo
  Budiž světlo
 • Příjem, nahrávka, smeč
  Příjem, nahrávka, smeč
 • Žijeme sportem
  Žijeme sportem
 • Malý chemik
  Malý chemik
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění

bc partner red

CVS small

inet4

profesnik

profesnik

 

Nabídka zaměstnání

Základní škola O. Nedbala přijme od 1.9.2021 učitele s aprobací Fyzika na plný úvazek, možnost trvalého pracovního poměru. Informace a nabídky volejte na 605 151 483 nebo email: skola@zsonedbala.cz.

Připravili jsme pro Vaše deváťáky možnost vyzkoušet si přijímací zkoušku nanečisto zdarma.
Naše přijímací zkoušky nanečisto dle CERMATu probíhají v současné době distančně na naší vlastní propracované platformě, kterou máme doladěnou do posledního detailu.
Budeme velice rádi, pokud svým žákům (resp. jejich rodičům) tento e-mail přepošlete, aby se mohli co nejdříve zúčastnit a získat srovnání s ostatními deváťáky. Níže najdete přesné instrukce ke snadné registraci.


Akce platí do 20. února – po registraci se žákům zpřístupní rozhraní s testovými materiály a žáci mohou zkoušku kdykoli dle svých možností až do 20. února absolvovat.
V domácím prostředí přesně simulujeme ostrou zkoušku, s žáky testy následně opravíme a k dispozici mají i videorozbory se správným řešením. Samozřejmostí je i anonymní porovnání jejich výsledku s výsledky více než 60 000 deváťáků.
Věříme, že pro deváťáky bude tato zkušenost přínosná a také, že je zkouška v našem podání bude bavit.

 

Děkujeme za Váš čas a ochotu!

S přáním pevného zdraví

Adam Motloch

Koordinátor Přijímacích zkoušek nanečisto

Instrukce pro rodiče, jak na přijímací zkoušku nanečisto a zdarma svého deváťáka/čku přihlásit:
1) Klikněte na odkaz https://zona.to-das.cz/prijimacky-od-ucitele-zdarma
2) Vyplňte svůj e-mail (na rodiče/zákonného zástupce) a kontaktní údaje.
3) Do kolonky promokód prosím zadejte e-mail svého třídního učitele (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
4) Dokončete rezervaci svého přijímačkového dne nanečisto.
5) Máte zpřístupněný 1 přijímačkový den nanečisto a byla vám vytvořena osobní zóna, ve které najdete všechny materiály (testy, videorozbory i průvodce) i instrukce (ty Vám přišly i na Váš e-mail). Materiály máte přístupné do 15. února 2021.

Pokud máte jakékoliv dotazy, jsme tu pro Vás na naší infolince 736 276 133 či na e-mailu (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Rádi se vším poradíme – rodičům rádi pomůžeme se vším ohledně přijímacího procesu (podání přihlášky, nová podoba přijímacího řízení či bodové hranice nutné k přijetí pro dané SŠ, na které máme vlastní databázi).

Více informací o přijímacích zkouškách nanečisto

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 18 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
881024

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4