Společnost Albatros Media, se kterou naše škola spolupracuje, nás požádala, zda bychom mohli rodičům a dětem předat krátký dotazník zaměřený na průzkum zájmů dětí o literární témata a žánry.
Pro tyto účely připravila dva dotazníky. Jeden je určen dětem ve věku 8-12 let, druhý rodičům dětí ve věku 5-12 let. Oba dotazníky jsou zcela anonymní a u obou budou vyhodnoceny odpovědi došlé do 17. 2. 2021.

DOTAZNÍK PRO DĚTI 8 – 12 LET

DOTAZNÍK PRO RODIČE DĚTI 5 – 12 LET

Děkujeme všem, kteří dotazníky vyplní, za jejich spolupráci.