• Sportovci
  Sportovci
 • Budiž světlo
  Budiž světlo
 • Příjem, nahrávka, smeč
  Příjem, nahrávka, smeč
 • Žijeme sportem
  Žijeme sportem
 • Malý chemik
  Malý chemik
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění

bc partner red

CVS small

inet4

profesnik

profesnik

 

Nabídka zaměstnání

Základní škola O. Nedbala přijme od 1.9.2021 učitele s aprobací Fyzika na plný úvazek, možnost trvalého pracovního poměru. Informace a nabídky volejte na 605 151 483 nebo email: skola@zsonedbala.cz.

Vážení rodiče,

informace o klasifikaci Vašeho syna - dcery za první pololetí školního roku najdete v systému Škola on line v nabídce hodnocení - hodnocení žáka, studenta. Je to poslední známka ve sloupci s nadpisem Uz. Žáci 1. a 2. ročníků obdrží vysvědčení dnes při vyučování, žáci 3. - 9. ročníků obdrží vysvědčení po návratu do školy.

Od 1.2.2021 se na provozu školy nic nemění, do školy chodí pouze 1. a 2. ročníky, pro tyto žáky je v provozu i školní družina.

Provoz školní jídelny - jídelna je v provozu tak, že pro žáky ve škole vydává obědy a žáci je konzumují v jídelně, žáci, kteří mají distanční výuku, mají možnost oběd odebrat do jídlonosiče, konzumují doma. Výdej do jídlonosičů nezměněn – 12.30 – 14.15 hod.

Od 1.2.2021 je nový měsíc, žákům 1. a 2. ročníků zůstávají obědy přihlášeny, ostatní žáci včetně zaměstnanců mají obědy odhlášeny. Pokud chcete obědy odebírat je nutno obědy přihlásit v aplikaci Strava on line do pátku 29.1.2021 do 13.00 hod., emailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo telefonicky (601 590 208) do pondělí 1.2.2021 7.00 hod.

Mgr. Miroslav Poláček - ředitel školy

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 18 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
880981

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4