Važení rodiče,

9.9.2020 bude provedena platba ze ŠOP u všech žáků, kteří jsou přihlášení k docházce do školní družiny. Proveďte prosím kontrolu zůstatků na účtech s ohledem na skutečnost, že u většiny žáků bude ještě provedena úhrada dodaných sešitů, je třeba, aby zůstatek pokryl obě platby. Pokud by žák, přihlášený do školní družiny neměl 9.9.2020  na účtu ŠOP dostatečný zůstatek pro úhradu platby za školní družinu, budete kontaktováni a dítě od tohoto data nemůže navštěvovat školní družinu. Při zasíláni peněz na účet v ŠOP, je třeba zohlednit dobu potřebnou pro převod peněz, zpravidla 1 - 2 dny (váš účet - účet školy - účet ŠOP).

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 12,83 MB).