Vážení rodiče,

zahájení školního roku proběhne podobným způsobem, jako každý školní rok s přihlédnutím k současné situaci a v souladu s hygienickými opatřeními. Žáci nastupují do školy 1.9.2020. První školní den výuka probíhá jednu vyučovací hodinu. Od následujících dní probíhá výuka dle rozvrhu.

Nástup žáků prvních ročníků.

Źáci s rodiči (doporučujeme, aby žáky doprovázel co nejmenší počet osob) se shromáždí před školou, zde si je vyzvedne třídní učitel a půjdou přímo do svých tříd. Žáka může do školy doprovodit jeden zákonný zástupce, při vstupu do školy použije roušku. Následně proběhne první vyučovací hodina a předání informací od třídních učitelů a vychovatelek. Od druhého dne rodiče nebudou mít do školy přístup.

Základní infomace k provozu školy.

Při vstupu do školy je nutno doržovat zásady osobní a respirační hygieny, u vstupů jsou umístěny prostředky na dezinfekci rukou. Veřejnost používá při vstupu do školy ochrannou roušku.

Osoby s příznaky infekčního onemocnění nemohou do školy vstoupit (týká se žáků, veřejnosti, zaměstnanců).

Během provozu školy budou omezeny všechny aktivity, kde by docházelo ke koncentraci většího počtu osob, školní soutěže a olympiády budou přesunuty na pozdější období.

Školní jídelna bude do odvolání vařit jeden druh jídla s ohledem na organizaci výdeje stravy dle hygienických pravidel.

Průběžně budeme informovat o vývoji situace a příslušných opatřeních.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 12,83 MB).