• Hokus pokus
  Hokus pokus
 • Střídavý, střídavý, ...
  Střídavý, střídavý, ...
 • Kdo to ví, odpoví
  Kdo to ví, odpoví
 • Být či nebýt
  Být či nebýt
 • Budoucí vědátoři
  Budoucí vědátoři
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

 

Ocenění

bc partner red

CVS small

inet4

profesnik

 

Vážení rodiče,

v poslední době se množí dotazy s problémy s přihlášení do aplikace ŠOL (Škola on line - známky, docházka) přímým proklikem z programu ŠOP (Školní on line pokladna - placení) přes kartu ŠOL. Problém řeším, zřejmě došlo ke změně systémového nastavení u jedné z dodavatelských firem (jedná se o dva samostatné programové produkty). Oba programy samostatně fungují bez problémů. Do doby, než toto bude vyřešeno, je třeba do programu ŠOL přistupovat přímým přihlášením zde: https://www.skolaonline.cz/Aktuality.aspx, nebo alternativně přes mobilní aplikaci. Pro přihlášení potřebujete uživatelské jméno a heslo, které jste si zvolili při registraci. Pokus si tyto údaje nepamatujete, uživatelské jméno najdete v aplikaci ŠOP po kliknutí na ikonu klíče v pravém horním roku, vedle Vašeho jména

1

následně jméno naleznete zde:

Beze jména

Pokud si nepamatujete heslo, je možnost požádat o změnu přes úvodní stránku:

2

nebo zavolejte 605151483 a heslo Vám nastavím.

Za vzniklé potíže se omlouvám.

Mgr. Miroslav Poláček - ředitel školy

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 14,5 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
793984

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4