• Hokus pokus
  Hokus pokus
 • Střídavý, střídavý, ...
  Střídavý, střídavý, ...
 • Kdo to ví, odpoví
  Kdo to ví, odpoví
 • Být či nebýt
  Být či nebýt
 • Budoucí vědátoři
  Budoucí vědátoři
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

 

Ocenění

bc partner red

CVS small

inet4

profesnik

 

První školní den je již tradičně na ZŠ O. Nedbala ve znamení celé řady zajímavých akcí. Na straně jedné pasování prvňáčků a návštěva primátora Českých Budějovic a na straně druhé návštěva volejbalistů Jihostroje Českých Budějovic. Po loňské veleúspěšné sezóně se hráči připravují na letošní velmi náročnou sezónu. Třešničkou na pomyslném “sportovním dortu“ bude účast družstva v prestižní Lize Mistrů. I v tomto období si přesto hráči našli čas a přišli zahájit školní rok 2019/2020 do tříd se sportovním zaměřením. Letos přišli Ondra Piskáček, Marek Zmrhal a Petr Michálek. Vyprávěli dětem o svých studijních letech a hlavně jim popřáli hodně sportovních a školních úspěchů. Taktéž děti a vyučující pozvali na nadcházející zajímavou sezónu do sportovní haly k domácím zápasům extraligy a Ligy Mistrů.

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 12,83 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
803949

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4