• Hokus pokus
  Hokus pokus
 • Střídavý, střídavý, ...
  Střídavý, střídavý, ...
 • Kdo to ví, odpoví
  Kdo to ví, odpoví
 • Být či nebýt
  Být či nebýt
 • Budoucí vědátoři
  Budoucí vědátoři
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

 

Ocenění

bc partner red

CVS small

inet4

profesnik

 

V rozpáleném písku a při teplotě 31°C bojovali naši žáci v klání českobudějovických škol o Pohár primátora. Po úvodním losu bylo jasné, že Oskarka se ocitla v nejtěžší skupině ze všech tří možných. Prvním soupeřem byla „houževnatá“ Grünwaldovka, přes technické nedostatky se hokejisti ze školy ZŠ Grünwaldova rvali o každý míč, ale nestačilo jim to. Výhra našich žáků 2:0 byla parádním startem do turnaje. Hned po tomto zápase nás čekal nejdůležitější zápas celého turnaje o postup mezi nejlepší tři družstva turnaje. Na jedné straně Máj I. s vybranými, pohybově a fyzicky velmi dobře připravenými fotbalisty a děvčaty z SK Třebín a na straně druhé technicky vybavení mladí volejbalisté z líhně VK Jihostroj a VK Madeta. Byla to bitva jako řemen o každý míč. Nakonec výhra 2:0 a postup do finálové trojky!

Ve finále L. Kuby, vyrovnaný zápas 1:1 (lepší skóre pro Oskarku) a ZŠ Nerudova, jasná výhra 2:0.

Potvrdili jsme pozici volejbalového lídra Českých Budějovic a vyhráli turnaj o Pohár primátora.

Děkuji zúčastněným žákům za bojovnost, předvedené výkony a hlavně slušnost a ukázněnost!

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 15,6 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
749797

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4