• Hokus pokus
  Hokus pokus
 • Střídavý, střídavý, ...
  Střídavý, střídavý, ...
 • Kdo to ví, odpoví
  Kdo to ví, odpoví
 • Být či nebýt
  Být či nebýt
 • Budoucí vědátoři
  Budoucí vědátoři
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění

bc partner red

CVS small

inet4

….a opět velmi úspěšně.

Po dvou letech absolutní nadvlády ve sportovních disciplínách, kdy ZŠ  O. Nedbala vyhrála 2x Pohár Primátora, jsme se museli letos spokojit „pouze“ s celkovým druhým místem.

Až do předposlední disciplíny, kterou byl turnaj ve florbale, jsme drželi vedoucí pozici v hodnocení škol. Florbal se nám moc nepovedl a klesli jsme na prozatím celkové 3. místo. Byli jsme však v klidu, protože nás čekal poslední turnaj ve volejbale. Turnaj probíhal v nově otevřené domácí hale na ZŠ O. Nedbala. Zde jsme ukázali naši suverenitu v tomto sportovním odvětví a s přehledem jsme volejbal vyhráli. Stačilo to však „pouze“ na druhé místo celkově, a proto nám nezbývá než sportovně pogratulovat vítězi, kterým je pro rok 2017 - ZŠ Pohůrecká. Na celkovém třetím místě se umístila ZŠ Grünwaldova. Poděkování však patří všem žákům naší školy, kteří se zúčastňovali jednotlivých sportovních soutěží během kalendářního roku 2017, za bojovnost, nasazení a slušné vystupování  při jednotlivých turnajích.

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 7,99 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
652434

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4