Být či nebýt
    Budoucí vědátoři
    Škola hrou

Zápis 2018

Zápis do první třídy pro školní rok 2018/2019 proběhne 5. a 6. dubna 2018.

….a opět velmi úspěšně.

Po dvou letech absolutní nadvlády ve sportovních disciplínách, kdy ZŠ  O. Nedbala vyhrála 2x Pohár Primátora, jsme se museli letos spokojit „pouze“ s celkovým druhým místem.

Až do předposlední disciplíny, kterou byl turnaj ve florbale, jsme drželi vedoucí pozici v hodnocení škol. Florbal se nám moc nepovedl a klesli jsme na prozatím celkové 3. místo. Byli jsme však v klidu, protože nás čekal poslední turnaj ve volejbale. Turnaj probíhal v nově otevřené domácí hale na ZŠ O. Nedbala. Zde jsme ukázali naši suverenitu v tomto sportovním odvětví a s přehledem jsme volejbal vyhráli. Stačilo to však „pouze“ na druhé místo celkově, a proto nám nezbývá než sportovně pogratulovat vítězi, kterým je pro rok 2017 - ZŠ Pohůrecká. Na celkovém třetím místě se umístila ZŠ Grünwaldova. Poděkování však patří všem žákům naší školy, kteří se zúčastňovali jednotlivých sportovních soutěží během kalendářního roku 2017, za bojovnost, nasazení a slušné vystupování  při jednotlivých turnajích.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 3,86 MB).