Být či nebýt
    Budoucí vědátoři
    Škola hrou

Zápis 2018

Zápis do první třídy pro školní rok 2018/2019 proběhne 5. a 6. dubna 2018.

Minulou středu se v naší knihovně výjimečně nesoutěžilo. Naše pozvání totiž přijala doc. PhDr. Alena Kajanová a se zájemci z 8. a 9. tříd besedovala na téma EXTREMISMUS. Beseda byla pro všechny velice podnětná, paní doktorka byla velmi vstřícná a žákům toto téma zajímavě přiblížila.

Včera 29. listopadu se utkaly v dalším kole týmy ze tříd 8.A a 8.B. A kdo tentokrát zvítězil? Byli to kluci z 8.B, kteří si nakonec po rozhodujících rychlých otázkách vysoutěžili velkou oříškovou čokoládu. Co zajímavého jsme se tentokrát dozvěděli? Podle žáků 8. tříd jsou například nejčastější typy kluků frajeři, do školy chodí, protože musí, chlapcům se nelíbí, když jsou holky moc namalované atd., atd. Všichni si samozřejmě odnesli nějakou tu sladkou odměnu a hezké diplomy, které nám do této soutěže namalovala paní učitelka Boudová. Děkujeme!

Příští týden máme soutěžní přestávku, abychom se mohli zúčastnit VÁNOČNÍCH DÍLEN. Poslední kolo v letošním roce se uskuteční ve středu 13. prosince mezi třídami 8.C a 8.D. Pak se uvidíme až zase po Vánocích!  foto

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 3,86 MB).