• Hokus pokus
  Hokus pokus
 • Střídavý, střídavý, ...
  Střídavý, střídavý, ...
 • Kdo to ví, odpoví
  Kdo to ví, odpoví
 • Být či nebýt
  Být či nebýt
 • Budoucí vědátoři
  Budoucí vědátoři
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění

bc partner red

CVS small

inet4

Minulou středu se v naší knihovně výjimečně nesoutěžilo. Naše pozvání totiž přijala doc. PhDr. Alena Kajanová a se zájemci z 8. a 9. tříd besedovala na téma EXTREMISMUS. Beseda byla pro všechny velice podnětná, paní doktorka byla velmi vstřícná a žákům toto téma zajímavě přiblížila.

Včera 29. listopadu se utkaly v dalším kole týmy ze tříd 8.A a 8.B. A kdo tentokrát zvítězil? Byli to kluci z 8.B, kteří si nakonec po rozhodujících rychlých otázkách vysoutěžili velkou oříškovou čokoládu. Co zajímavého jsme se tentokrát dozvěděli? Podle žáků 8. tříd jsou například nejčastější typy kluků frajeři, do školy chodí, protože musí, chlapcům se nelíbí, když jsou holky moc namalované atd., atd. Všichni si samozřejmě odnesli nějakou tu sladkou odměnu a hezké diplomy, které nám do této soutěže namalovala paní učitelka Boudová. Děkujeme!

Příští týden máme soutěžní přestávku, abychom se mohli zúčastnit VÁNOČNÍCH DÍLEN. Poslední kolo v letošním roce se uskuteční ve středu 13. prosince mezi třídami 8.C a 8.D. Pak se uvidíme až zase po Vánocích!  foto

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 7,99 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
652432

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4