• Hokus pokus
  Hokus pokus
 • Střídavý, střídavý, ...
  Střídavý, střídavý, ...
 • Kdo to ví, odpoví
  Kdo to ví, odpoví
 • Být či nebýt
  Být či nebýt
 • Budoucí vědátoři
  Budoucí vědátoři
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění

bc partner red

CVS small

inet4

Během listopadu proběhla další kola naší soutěže CO MY NA TO. Utkali se žáci 7. ročníků.
Ve finále změří své síly družstvo 7. B a 7. C.
Otázky byly mnohdy zapeklité, soutěžící se pěkně zapotili a rozdíly ve výsledcích byly tentokrát opravdu minimální. Prostě záleželo na štěstí! Na co jsme se tentokrát ptali publika? Kolik kilogramů bramborových šišek s mákem se snědlo ve školní jídelně? Tipy byly opravdu různé… Výherce jediný – šišek bylo 87 kilogramů. Nejenom šesťáci, ale i sedmáci se ukázali jako velcí bojovníci a všechna kola byla velmi zábavná! Příští středu si uděláme v naší soutěži přestávku, protože nás v knihovně čeká zajímavá beseda o extremismu. V dalším kole se můžeme těšit na jistě zajímavé soupeření mezi osmáky! foto

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 7,99 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
652480

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4