Být či nebýt
    Budoucí vědátoři
    Škola hrou

Zápis 2018

Zápis do první třídy pro školní rok 2018/2019 proběhne 5. a 6. dubna 2018.

Vážení rodiče a žáci školy Oskara Nedbala,

chtěla bych Vám moc poděkovat, že jste se zapojili do charitativní akce sběru papíru, která se konala dne 21. 4. 2017, pro mého devítiletého syna Filípka trpícího vážnou a nevyléčitelnou nemocí zvanou Mukopolysacharidosa čtvrtého typu, jenž mu komplikuje život. Zároveň také moc děkuji všem, kteří přispěli finanční částkou přímo na sponzorský podúčet u nadace Konto Bariéry.

Velice si vážím ochoty rodičů a dětí pomáhat. Ještě dnes jsem dojatá, jaké obrovské množství papíru se nasbíralo.

Díky Vám se podařilo vybrat obrovskou částku, za kterou se pořídil Filípkovi nový, mechanický vozíček do školy s kvalitním sezením, a ještě zbylo na elektrickou invalidní čtyřkolku, na které se Filda bude moci dopravovat do školy i ze školy, a vyrovná se tak ostatním spolužákům.

Ráda bych také poděkovala vedení školy, které nám ve všem vychází vstříc a tuto akci umožnilo. Taktéž poděkování milé paní třídní učitelce Michaele Kačányové, díky které chodí Filda do školy moc rád.

A hlavně veliké Díky speciální pedagožce paní Daně Plášilové za její nápad, díky kterému tato akce vznikla, a která mi v mnohém poradila a obětovala této věci hodně času a úsilí, a je pro mě milou pomocí a oporou v těžkých chvílích.

Všem ještě jednou moc děkuji i za celou naši rodinu a přeji hlavně žákům, kteří obrovským úsilím a ochotou pomohli svému nemocnému spolužákovi, hodně školních úspěchů a štěstí v životě J!

S úctou Petra Jandová, maminka Filípka Jandy ze 4.B.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 3,86 MB).