• Hokus pokus
  Hokus pokus
 • Střídavý, střídavý, ...
  Střídavý, střídavý, ...
 • Kdo to ví, odpoví
  Kdo to ví, odpoví
 • Být či nebýt
  Být či nebýt
 • Budoucí vědátoři
  Budoucí vědátoři
 • Škola dětem
  Škola dětem
 • Holky z naší školky
  Holky z naší školky

Ocenění

bc partner red

CVS small

inet4

Vážení rodiče a žáci školy Oskara Nedbala,

chtěla bych Vám moc poděkovat, že jste se zapojili do charitativní akce sběru papíru, která se konala dne 21. 4. 2017, pro mého devítiletého syna Filípka trpícího vážnou a nevyléčitelnou nemocí zvanou Mukopolysacharidosa čtvrtého typu, jenž mu komplikuje život. Zároveň také moc děkuji všem, kteří přispěli finanční částkou přímo na sponzorský podúčet u nadace Konto Bariéry.

   Velice si vážím ochoty rodičů a dětí pomáhat. Ještě dnes jsem dojatá, jaké obrovské množství papíru se nasbíralo.

   Díky Vám se podařilo vybrat obrovskou částku, za kterou se pořídil Filípkovi nový, mechanický vozíček do školy s kvalitním sezením, a ještě zbylo na elektrickou invalidní čtyřkolku, na které se Filda bude moci dopravovat do školy i ze školy, a vyrovná se tak ostatním spolužákům.

   Ráda bych také poděkovala vedení školy, které nám ve všem vychází vstříc a tuto akci umožnilo. Taktéž poděkování milé paní třídní učitelce Michaele Kačányové, díky které chodí Filda do školy moc rád.

   A hlavně veliké Díky speciální pedagožce paní Daně Plášilové za její nápad, díky kterému tato akce vznikla, a která mi v mnohém poradila a obětovala této věci hodně času a úsilí, a je pro mě milou pomocí a oporou v těžkých chvílích.

   Všem ještě jednou moc děkuji i za celou naši rodinu a přeji hlavně žákům, kteří obrovským úsilím a ochotou pomohli svému nemocnému spolužákovi, hodně školních úspěchů a štěstí v životě J!

S úctou Petra Jandová, maminka Filípka Jandy ze 4.B.   

O škole

skolaZŠ O. Nedbala je plně organizovaná městská základní škola se sportovním zaměřením. Škola poskytuje základní vzdělání dětem 1. - 9. ročníku. Žáci a žákyně sportovních tříd se věnují volejbalu a moderní gymnastice (spolupráce s VK Jihostroj a SK Máj, oddíl moderní gymnastiky). Škola je umístěna na okraji městské části Čtyři Dvory a je obklopena množstvím zeleně. Na areál školy navazují moderní sportoviště SK Čtyři Dvory, která škola využívá pro svoji výuku.

Základní škola Oskara Nedbala je právní subjekt, samostatná příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Statutární město České Budějovice. Součástí školy je školní družina a školní jídelna.

Číst více

Jak se žije na Oskarce?

Zaměření výuky

 • hlavní výchovný cíl: vychovat slušného a v rámci možností vzdělaného žáka
 • výuka dle učebních dokumentů ZŠ a ŠVP pro ZV Oskárek
 • rozšířená výuka TV (zaměření na odbíjenou a moderní gymnastiku – spolupráce s VK Jihostroj a SK MG Máj)
 • podpora výuky jazyků a počítačové gramotnosti

Číst více

Školní časopis

logo cakrMilí čtenáři,
díky panu řediteli můžeme psát ČAKR v novém speciálním programu pro tvorbu časopisů. Po odchodu deváťáků vznikla úplně nová redakce školního časopisu ČAKR. Snad se vám bude náš časopis líbit.

Přečtěte si aktuální číslo časopisu (PDF, 7,99 MB).

Další čísla

Počet zobrazených článků
652429

Inet4 s.r.o sponzoruje školní internet

inet4